Oferta hotelowa dla ludzi biznesu i sztuki

Ocena: 5 out of 5 stars (5 / 5)


Hotelowa oferta Poznania jest bardzo rozwinięta głównie dzięki wielu cyklicznym imprezom targowym odbywającym się w mieście każdego roku. Targi Poznańskie zlokalizowane centrum miasta przyciągają gości z praktycznie całego świata. Poszczególne imprezy targowe stają się również magnesem dla wielu tysięcy zwiedzających odwiedzających każdego roku tereny wystawiennicze.

Hotel Poznań posiada w ofercie pokoje od jedno do kilku osobowych w zróżnicowanym standardzie. Oferta skierowana jest do gości krajowych i zagranicznych. Personel hotelu mający styczność z gośćmi wyróżnia się nienagannym wyglądem oraz znajomością, co najmniej jednego języka obcego w stopniu pozwalającym na swobodne porozumiewanie się z osobami zatrzymującymi się w hotelu. W czasie trwania imprez targowych hotel przyjmuje, bowiem wielu gości zagranicznych, których poza bliskością terenów targowych przyciąga również wyrobiona przez lata renoma hotelu. Restauracja będąca dumą hotelu Poznań przygotowuje każdego dnia setki posiłków zgodnych z oczekiwaniami gości. W zależności od godzin trwania targów zmieniane są również pory podawania poszczególnych posiłków tak, aby jak najlepiej zgrywały się z obowiązkami goszczących w hotelu wystawców i zwiedzających. Hotel Poznań zapewnia kompleksową obsługą łącznie z pralnią przygotowaną na szybką realizację dużej liczby zleceń pojawiających się w okresie zwiększonej ilości gości.

Poznań to nie tylko targi, lecz również znane na całym świecie wydarzenia artystyczne. Jednym z najbardziej znanych jest Malta Festiwal. Jest to letni festiwal teatrów ulicznych. Początkowo mała lokalna inicjatywa z biegiem lat przerodziła się w uznany międzynarodowy festiwal, na którym prezentują się najlepsze teatry uliczne z całego świata. Artyści chętnie wybierają hotel Poznań znajdujący się w centrum miasta i pozwalający na szybkie dotarcie na miejsce występów. Uznając szczególną rolę festiwalu w budowaniu pozytywnego wizerunku miasta władze hotelu pozwalają, aby również ich obiekt przez te kilka dni w roku stał się miejscem wydarzeń artystycznych. Strategia taka przynosi pozytywne skutki tworząc w śród artystów obraz hotelu, jako miejsca otwartego i przyjaznego, w którym warto się zatrzymać podczas festiwalu. Właśnie dzięki takim działaniom i reagowaniu na potrzeby gości hotel Poznań szczyci się znakomitą opinią i jednym z największych wskaźników obłożenia miejsc noclegowych w ciągu całego roku. Wpływa to dobrze na kondycje finansową hotelu, dzięki czemu może się stale rozwijać.

About Dagmara Skubisz